Fotografų taikinyje – gatvė ir jos terapinė galia

 Irmina Pryvalova  2017/12/12  Krašto žinios
Palydėdama 2017-uosius metus, Kėdainių fotografų draugija tradiciškai pakvietė kraštiečius į savo darbų parodą, kuri šįkart žavi įvairove, nuotaikomis, spalvomis, variacijomis. Šių metų parodos tema – „Gatvės fototerapija 2017“. Tai iš anksto nerežisuoti siužetai, o kiekviename iš jų užfiksuotos ne tik Kėdainių, Lietuvos, bet ir užsienio didmiesčių žmonių gyvenimo istorijos.

„Ypatingas grožis“ įrodė: neįgalieji gali būti ir fotomodeliais, ir gėrio skleidėjais

Pusantrų metų augintas ir puoselėtas socialinis projektas „Ypatingas grožis“ baigėsi. Visuomenei pristatytas jo rezultatas – unikali negalią turinčių žmonių meninių fotografijų paroda. Projektas įtraukė ir suvienijo apie 300 pačių įvairiausių žmonių – 109 modelius, 74 fotografus, 50 grožio stilistų, 6 operatorius, 5 dekoratorius, floristus, 16 savanorių, 6 organizatorius, 4 informacinius partnerius, 11 rėmėjų.

Paroda „Dzūkijos veidas“: regiono grožis per fotoaparato objektyvą

Spalio 11 dieną Alytuje, „Vizijos galerijoje“ (Rotušės a. 16), atidaryta fotografijų paroda „Dzūkijos veidas“. Joje įamžinti unikaliausi Dzūkijos nacionalinio parko vaizdai, atskleidžiantys visą Dzūkijos regiono grožį, arba, kaip sako parodos organizatoriai, tikrąjį Dzūkijos veidą.
Juose Marcinkonys, Puvočiai, Zervynos, Perloja...
Parodoje užfiksuoti vaizdai iš šią vasarą vykusio Alytaus fotografų klubo organizuoto plenero.Kuriame dalyvavo ir Kėdainių Fotografų Draugijos nariai Žilvinas Menčikovas ir Loreta Pankūnienė.

Puslapiai